Orantılı Olarak Küçülen Resim Hizmet Detayları
Arabam Tatilde nedir? Arabam Tatilde, 2010 yılında Omsan Logistics tarafından hayata geçirilmiş yenilikçi bir projedir. Siz tatile uçakla seyahat ederken arabanızın profesyonel olarak oto taşıma tırları tarafından Omsan Logistics güvencesiyle taşınarak seyahat ettiğiniz noktaya ulaştırılması hizmetidir. İstanbul ve Ankara’dan Bodrum, İzmir ve Antalya’ya tek yön veya gidiş dönüş taşıma hizmeti verilmektedir.
Kimler Arabam Tatilde hizmetinden faydalanmak ister? Bodrum, Antalya ve İzmir çevresine tatile gidenler, kiralık araç yerine kendi aracının konforuyla tatil yapmak isteyenler, yaz dönemi araç kiralamaya olan yoğun talep nedeniyle yüksek araç kiralama fiyatlarından ya da araç bulamama riskinden kaçınmak isteyenler, uzun yol boyunca araba kullanmak istemeyenler, uzun yolda kaza, ceza gibi risklerden kaçınmak isteyenler.
Herhangi Bir Sorunuz Var mı? Bizimle (0216) 458 54 44 numaralı Çağrı Merkezi’mizden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı Merkezi’nin çalışma saatleri haftanın 7 günü 08:00-17:30’dir. İletişime Geç
SIKÇA SORULAN SORULAR

Aracınız 8 araç taşıma kapasitesine sahip oto taşıyıcılarda taşınmaktadır.

Ticari araçlar, hizmet kapsamı dışındadır. Taşınacak aracın ticari olmadığı tarafınızdan beyan ve taahhüt edilir. Ruhsata kayıtlı LPG’li araçlar taşınabilir.

Maalesef, araç için yıkama ve temizleme hizmeti vermiyoruz.

Tarafınızdan taahhüt edilen saat ve tarihte yapılmayan teslimatların taşıması gerçekleştirilmeyecek olup, herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

Web/Mobil Uygulama veya Çağrı Merkezi’nden Müşteri’nin aracı teslim alma tarihinden 5 (beş) takvim günü öncesi saat 15:00’a kadar teslimat tarih ve saatlerinde değişiklik veya ücretsiz iptal hakkı kullanabilmektedir. Tarafınızdan taahhüt edilen saat ve tarihte yapılmayan teslimatların taşıması gerçekleştirilmeyecek olup, herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

Hayır, böyle bir zorunluluk bulunmamaktadır. Aracın farklı kişiler tarafından teslim edilip/alınabilmesi için rezervasyon oluşturma sırasında ilgili kişi bilgilerinin beyan edilmesi yeterlidir fakat teslim alma ve teslim verme kişisinin değişmesi durumunda web/mobil uygulama üzerinden veya çağrı merkezi üzerinden kişi bilgilerini güncellemeniz gerekmektedir.

Taşıma esnasında meydana gelebilecek hasarlara karşı, tüm araçlar OMSAN tarafından sigortalanmaktadır. Araç teslimatı sırasında Hasar Tespit Tutanağı tutularak araçta mevcut olan hasarlar belirtilir ve tarafınızca imzalanır. Taşıma sırasında hasar meydana gelmesi durumunda tüm sigorta işlemleri OMSAN tarafından yürütülür. Araçta taşıma esnasında zarar meydana gelmesi durumunda OMSAN’ın sorumluluğu, poliçe koşulları ve teminatı ile sınırlıdır.

Arabam Tatilde, bir OYAK Grubu şirketi olan OMSAN Lojistik tarafından verilen bir hizmettir. OMSAN’la ilgili detaylı bilgi için: www.omsan.com

Bizimle (0216) 458 54 44 numaralı Çağrı Merkezi’mizden iletişime geçebilirsiniz. Çağrı Merkezi’nin çalışma saatleri haftanın 7 günü 08:00-17:30’dir.

Hayır, canlı hayvan taşıması yapılmamaktadır.

Aracınızı teslim ederken içinde eşya ve bagaj bırakabilirsiniz ancak eşya ve bagajlarınız sigortalanmamakta, bu nedenle OMSAN eşya ve bagajlara yönelik herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Aşağıdaki eşyaların araç içinde bırakılması uygun değildir. Bu eşyaların araçta olması halinde taşıma gerçekleştirilmeyecektir: Yasal olarak taşınması yasak olan her türlü eşya Patlayıcı, akıcı, yanıcı, zehirleyici eşyalar, kötü kokulu sıvı ve gaz malzemeler Bitki, canlı hayvan, bozulabilecek gıda benzeri eşyalar Para, çek, senet, altın, döviz gibi değerli ve/veya elektronik eşyalar Araçta olduğunu beyan ettiğiniz ve gösterdiğiniz eşyalar (gözlük vb) tutanak altına alınacaktır. Araçların tavanında ilave bagaj, römork bulunmaması gerekmektedir.

Talep ettiğiniz teslim alma tarihine bağlı olarak teslim verme tarih ve saati; operasyonel planlamalar ve değişken koşullar nedeniyle 1 ila 4 iş günü sürebilmektedir. Konu ile ilgili müşteri temsilcimiz rezervasyon aşaması sonrası sizler ile iletişime geçecektir.